Pohlednictvi.cz
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/50598/virtual/www/wp-content/themes/icy/header.php:17) in /data/web/virtuals/50598/virtual/www/ua-searchbots/ua-searchbots.php on line 75

Co je to Postcrossing

Cílem Postcrossingu je propojení světa pomocí skutečné pošty tím, že vám umožní vyměňovat pohlednice s náhodnými uživateli z celého světa. Vždy platí to, že jakmile pošlete jednu pohlednici, tak minimálně jednu obdržíte.

Proč tohle všechno? Komu by se nelíbilo proměnit svoji obyčejnou poštovní schránku v neobyčejnou schránku plnou překvapení z celého světa? Navíc je to úžasná možnost si zlepšit jazyky a poznat nové bezva lidi, a to nejenom ty z cizích zemí.

Hlavním jazykem je, jak se píše v Pokynech, angličtina. Jestliže ovládáte základy gramatiky a máte mírně pokročilou slovní zásobu, tak se nemáte čeho bát. Vždy můžete nahlédnout do našeho Anglického slovníčku nebo hledat pomoc na českém fóru.

Rozlišujte mezi neoficiálním českým webem Postcrossing.cz a oficiálním webem Postcrossing.com. My tu pouze poskytujeme informace a zázemí pro českou a slovenskou komunitu Postcrossingu.


Jestliže se chceš dozvědět více, tak si přečti Jak to funguje.

Případně rovnou mrkni na tuto sadu pro začínající postcrossery:

Pohlednice TAP