Pohlednictvi.cz
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/50598/virtual/www/wp-content/themes/icy/header.php:17) in /data/web/virtuals/50598/virtual/www/ua-searchbots/ua-searchbots.php on line 75

Jak to funguje

Shrnuto:

  • po registraci do systému si vyplníte svůj vlastní profil a vylosujete náhodně vygenerovanou adresu,
  • na tuto adresu odešlete pohled i s vyplněným ID a počkáte, až ji příjemce pomocí ID napsaného na vámi odeslané pohlednici zaregistruje,
  • poté si někdo náhodně vylosuje zase vás a jakmile vám pohled dojde, tak ho zaregistrujete zase vy.

Proces registrace přijatých a odeslaných pohlednic bude vysvětlena podrobněji.

Pohlednic můžete mít odeslaných více najednou a maximální počet pohlednic, které jsou na cestě, se průběžně zvyšuje. Poměr odeslaných a přijatých není skoro nikdy stejný, je však víceméně podobný.

Po přečtení těchto informací byste měli mít představu o tom, co Postcrossing je a jak funguje. Vše ostatní bude vysvětleno posléze.

Pokud se vám myšlenka a cíl projektu zalíbil a chcete se stát jeho součástí, tak si přečtěte Pokyny pro komunitu a následně se rozhodněte, jestli se chcete zaregistrovat a stát se tak součástí světa Postcrossingu.

Určitě se ti v budoucnu budou hodit nějaké pohledy a známky. Proto by tě mohla zajímat sada pro začínající postcrossery:

Pohlednice TAP