Lednové tipy na nákup

Tento přehled tipů na nákup je prvním ze série mnoha takovýchto článků – plánuji udělat pravidelné týdenní seriály vždy v sobotu, více informací napíšu příště.

Více než půlka ledna je za námi a snad všichni mají výplatu na účtě. Za co jiného je utratit, než právě za pohlednice? Do hromadné objednávky z Postallove času dost, a tak jsem pro vás nachystal 3 tipy na nákup krásných či zajímavých (nejen) pohlednic z eBaye.

Na úvod ještě zařadím shrnutí nového příspěvku na oficiálním blogu Postcrossingu. Je pojmenovaný Postcard boxes roundup a najdete v něm tipy na zakoupení krabic s pohlednicemi, kde v každé z nich naleznete 100 tematických pohlednic. Krabice a pohlednice jsou očividně krásně zpracovány, určitě se alespoň podívejte.

Nyní již k prvnímu tipu z eBaye – jedná se o krásnou plechovou krabičku, jejíž menší rozměry přímo volají o známky 🙂 Stojí v přepočtu asi 50 Kč – skvělou zprávou je, že poštovné je zdarma, takže se jedná o velice výhodný poměr kvalita/cena, do ČR nám dorazila za necelých 20 dní. Krabičku je možné zakoupit ve více barevných variantách, stačí se podívat na stránku produktu. 

http://www.ebay.com/itm/111207012251?var=410233343617&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 Těmito pohlednicemi potěším milovníky japonského anime, jelikož obrázky na pohlednicích má na svědomí Hajao Mijazaki (Cesta do fantazie, Princezna Mononoke). Zaplatíte za ně něco málo přes 100 Kč a poštovné máte zdarma 🙂

http://www.ebay.com/itm/Postcard-Forest-Fairy-chinchilla-Hayao-Miyazaki-animation-a-suit-of-8-Zhang-/190989195274

Třetí pohlednice ocení hlavně milovníci japonské kultury – jedná se o 4 pohlednice osmi psů z japonské mytologie. Stojí v přepočtu asi 75 Kč a poštovné je zdarma 🙂

http://www.ebay.com/itm/Lot-Of-4-Japan-Japanese-Famous-Eight-Dogs-Myth-Postcards-Post-Cards-Cool-Gifts-/110864331942

Snad se vám přehled líbil, seriál Tipy na nákup bude pokračovat příští měsíc. Za týden začnu psát nový seriál, ale to se nechte překvapit.

Jestliže máte nějaké tipy na další nákupy, neváhejte a napište nám zprávu nebo komentář, kde se můžete zmínit také o tom, jestli vás článek zaujal a co říkáte na pohlednice 🙂

Další články:

Tags: