Zajímavé tagy – leden

Tímto článkem začínám pravidelný seriál s představením zajímavých tagů na oficiálním fóru, který budu vydávat každý měsíc. Pokud nevíte, co jsou to tagy, tak si o nich můžete přečíst u nás na stránkách. Jestliže máte nějaký další dotaz, tak napište komentář a někdo vám určitě odpoví.

Nyní už k vybraným tagům – tento měsíc jsem vybral čtyři, každý z nich je dostatečně aktivní.

Taking out the trash – jestliže máte nějakou pohlednici, kterou by jste nejraději vyhodili, tak to rozhodně nedělejte – raději se zúčastněte tohoto tagu, kde za vámi takovou poslanou pohlednici budete odměněni neméně „pohledným“ pohledem. Vzpomeňte si na jedno anglické pořekadlo:

One man’s trash is another man’s treasure.

3+ stamp – tagující si zde posílají pohledy, na kterých jsou nalepeny minimálně 3 známky. Je jedno, jaký pohled odešlete, můžete se však domluvit s tím, komu známky posíláte.

Krtek – something else – tento tag funguje na tom principu, že se zde vyskytují dva druhy lidí – jedni nabízí pohledy s Krtkem a do tagu napíší svůj wishlist, ti druzí zase pošlou nějakou pohlednici z wishlistu dané osobě, kterou tagnuli, a na oplátku dostanou pohlednici s Krtkem od osoby, která tagne zase ji.

Recommend a book – tohle je zrovna jeden z tagů, kde moc nezáleží na odeslané pohlednici, jakožto spíše na textu, jež je na ní napsán. Jak už název tagu napovídá, tak se na zadní stranu pohlednice píše kniha, kterou doporučujete – můžete přidat úryvek z knihy, důvod, proč ji doporučujete, osobní názor atd.

Už jste se někdy účastnili některého z těchto tagů? Jaké máte úlovky?

Další články:

Comments

  1. Autor: Peprmintka

    • Autor: Karlinho

  2. Autor: dracula

    • Autor: Karlinho