Březnové tipy na nákup

Březen, pro zahřátí za kamna vlezem a nakupujem. Duben – ještě tam budem… ale to až příště. 🙂

Tentokrát bych ráda vyzdvihla a přiblížila kreativní svět a internetový obchod v jednom – Fler.cz. Pokud na jejich webu do políčka pro vyhledávání zadáte např. heslo „pohlednice“, objeví se před vámi cca 82 stran odkazů s krásnými fotkami, které se více či méně týkají právě pohlednic. I další klíčová slova – dopisní sada, razítko, … – vám jistě přinesou něco zajímavého.

Zde je malá ochutnávka (budu se moc divit pokud někoho nenaláká) 🙂 . Na konci článku na vás čeká jeden speciální tip, z kterého mám já osobně největší radost. 🙂

Pohlednicový set „Franz Kafka“, který obsahuje 14 pohlednicových koláží, krásně doplní známka s tímto autorem (http://filatelie.ceskaposta.cz/scripts/file.php?id=65280), ale zajisté udělají radost i bez ní. Cena je 151 Kč i s poštovným.

http://www.fler.cz/zbozi/pohlednicovy-set-franz-kafka-2363585

1327324033.8538-d550c3a0dfc5872-b

Dále jistě stojí za zmínku pohlednice, jejichž koupí přispějete na dobrou věc, a sice projekt ZOO Praha ,,Pomáháme jim přežít“ (více info – http://www.zoopraha.cz/zvirata-a-expozice/pomahame-jim-prezit).  Prodejce nabízí různé, z velké většiny zvířecí motivy, kdy jeden pohled klasických rozměrů stojí 15 Kč, ze kterých putuje 14 Kč na pomoc zvířátkům.

http://www.fler.cz/shop/mente

apddbfxusfdenq-b

Blížící se Velikonoce svádí k nákupu tématických pohlednic, a tak můžete rozšířit svou sbírku o sadu 5 ks ručně vyráběných pohlednic se staročeskými motivy či 2 ks žertovných. Maruška11 nabízí více krásných ručně vyráběných pohlednic (s osobnostmi národního obrození, myslivecké, fotbalové, alkohol, …) – vyplatí se prozkoumat celou její nabídku. 🙂

http://www.fler.cz/shop/maruska11

pwfbfolftpnwec

Dopisní sada se při posílání pohlednic také občas hodí a možná se rozhodnete zrovna pro tuto se vzorem orientu obsahující 10 dopisních listů a 5 obálek za necelých 90 Kč i s poštovným.

http://www.fler.cz/zbozi/dopisni-sada-a5-vzor-orientu-4795213

uwrhjzjpdollmy

Pozadu nezůstali ani výrobci razítek. Zájemci si můžou nechat vyrobit i nějaké s vlastním textem podle vzoru. Já jsem se rozhodla doporučit jedno, které mi evokuje jaro a obálkám i pohledům bude moc slušet. 🙂 Razítko s kvetoucí obálkou má rozměry 2,9 x 1,7 cm a stojí 37 Kč + 41 Kč poštovné.

http://www.fler.cz/zbozi/obalka-omyvatelne-1474430

o_lmmbninlasyyey

Psáno s láskou – tak se jmenuje sada náušnic od Dewewe, která se také věnuje posílání pohlednic. No nejsou krásné? 🙂 Cena i s poštovným je 106 Kč.

http://www.fler.cz/zbozi/psano-s-laskou-3692623

o_lrcbwvtrrywkmw

Pokud jste našli další zajímavý tip na nákup (a nejen z Fleru) dejte určitě vědět a nebo se pochlubte, co si koupíte. 🙂

Další články:

Comments

  1. Autor: Lucie

    • Autor: Helenaka

  2. Autor: Eva

    • Autor: Helenaka