Holiday Card Project 2013 na základní škole

Jednoho listopadového dne  se Iva Peková rozhodla napsat email paní Petře – učitelce základní školy v Praze – a nabídla jí účast v projektu Holiday Card Project, o kterém jsme psali i u nás na blogu. Učitelka souhlasila a ve středu 20. listopadu se tento projekt úspěšně uskutečnil. Jestliže chcete vidět další fotky a jak projekt probíhal, tak čtěte dále.
Holiday Card Project 2013 na základní škole

Do projektu byli zapojeni žáci čtvrté třídy a projekt probíhal v hodině angličtiny, kde tematicky zapadal do výuky – pár hodin před touto probírali psaní pohledu v angličtině.

Iva se postarala o veškeré pomůcky – přinesla pohlednice, samolepky a samozřejmě známky. Iva před hodinou poslala emailem učitelce veškeré podrobnosti, ta projekt dětem vysvětlila a v hodině se děti pustily do tvoření. Aktivita se jim mimořádně líbila – to můžete usoudit i z překrásných obrázků, které na pohlednice kreslily. Každé přidalo na svoji pohlednici základní anglický text spolu se spoustou samolepek a různých dalších vychytávek.

O psaní adresy a lepení známek se postarala Iva, která pohledy také ve čtvrtek 28. listopadu odeslala. Do obálky spolu s pohledy přidala také svůj email, třeba se dočká odpovědi.

Můžete se podívat na pár fotek z akce:
 
Klikněte pro přepnutí fotky

 

Tímto chci Ivě a učitelce opravdu poděkovat a popřát jim všechno nejlepší 🙂 Projekt se opravdu povedl a třeba bude inspirací pro jiné.

 

Další články:

    Nenalezeny podobné příspěvky

Comments

  1. Autor: Eva

    • Autor: Karlinho