Registrace

Uděláme malé shrnutí – na této stránce jste proto, že se chcete zapojit do tohoto projektu. Pročetli jste si Základní informace a také Pokyny pro uživatele. V následujícím návodě se dozvíte vše potřebné k registraci na stránce Postcrossing.com.


Jdeme na to

Na úvodní stránce klikněte na tlačítko Create your free account, čímž se dostanete na novou stránku.

V prvním bodě Your approximate location si vyberte místo, které se bude zobrazovat jako vaše poštovní schránka na mapě ve vašem profilu. Jestliže nenajdete svoje město, vyberte to, které je vám polohou nejblíže.

mapa_schrankyDruhý bod obsahuje klasickou tvorbu přihlašovacích údajů – zvolte si uživatelské jméno (Username), email a heslo (Password). Volte pečlivě, později se pomocí zvolené přezdívky nebo emailu budete napořád přihlašovat a tyto údaje již nejdou změnit.

Ve třetím bodě vyplňte vaši celou adresu. Nebojte se používání háčků a čárek. Jestliže si nejste jisti se správnou formou adresy, tak se stačí podívat do UPU doporučení.

Chvíli po kliknutí na registrovat (Sign me up!) vám dojde aktivační mail a můžete se přihlásit. Po aktivování účtu jste oficiálně postcrosser!


Jak pokračovat

Můžete přejít na návod popisující úpravu profilu a poté můžete poslat vaši první pohlednici.

Jedna myšlenka na “Registrace”

Komentáře nejsou povoleny.